Märts 2019, nr 3
Märksõnad: 

Tartu Ülikooli teadlased on alates 2016. aasta aprillist jaganud Instagramis pilte enda ja oma üliõpilaste või töörühmade põnevatest tegemistest. UT omakorda tutvustab nende piltide kaudu meie toredaid teadlasi.

See foto on tehtud viis aastat tagasi Argentinas. Tol ajal oli praegune makroökoloogia teadur Riin Tamme veel ülikoolis doktorant ja tegi Lõuna-Ameerikas välitöid, et uurida, kuidas maailma parasvöötme rohumaadel nii palju taimi koos kasvab.

Seesama Argentina rohumaa hoiab liigirikkuse rekordit: ühelt ruutmeetrilt võib seal leida 89 soontaimeliiki.

Oktoober 2018, nr 9
Pildistas vihmutamise ja väetamise katsete korraldaja, geenitehnoloogia magistrant Kaspar Koolmeister.
Postitas molekulaarse taimebioloogia teadur Liina Jakobson.
Märksõnad: 

Tartu Ülikooli teadlased on alates 2016. aasta aprillist jaganud Instagramis pilte enda ja oma üliõpilaste või töörühmade põnevatest tegemistest. UT omakorda tutvustab nende piltide kaudu meie toredaid teadlasi.

September 2018, nr 8
Märksõnad: 

Tartu Ülikooli teadlased on alates 2016. aasta aprillist jaganud Instagramis pilte enda ja oma tudengite või töörühmade põnevatest tegemistest. UT omakorda tutvustab nende piltide kaudu meie toredaid teadlasi.

Juuni 2016, nr 6
FOTO: Kristiina Hommik
Eesti mereinstituudi kalateadlaste töö on mitmekesine. Vahelduseks aidatajse andmeid koguda ka Põhja-Eestis pesitsevate linnupaaride kohta.

Neliteist Tartu ülikooli teadlast, vähiuurijatest ja robootikutest etnoloogide ja arheokeemikuteni, jagavad põnevamaid hetki oma teadustööst nüüd Instagramis. Instagram on nutiseadmepõhine sotsiaalmeediavõrgustik fotode ja lühivideote jagamiseks, mis on eriti menukas noorte seas. Fotode ja videote kirjeldused on eesti ja inglise keeles. Projektis osalevad teadlased valiti välja 29 soovija seast. Vaata lähemalt: instagram.com/tartuuniversity.

Telli voog RSS - instagram
Telli voog RSS - instagram